Zrozumcie mnie.
Kati ♥♥♥
+ już niedługo wakacje, cieszycie się ?
wyjeżdżacie gdzieś ? ✈
buziaczki :*mam nadzieję, że spędzicie ten czas,(jak i przerwę majową) najlepiej jak można :)
![]() |
| Pierścionek zaręczynowy |
| Ubranie Becky na dziś. |
| Ubranie Gemmy |
| Strój Becky |